kontakt@artimira.pl

+48 695 635 373

CENTRUM FITOTERAPII I TERAPII MANUALNYCH ARTIMIRA ul. Szczepankowo 94a 61-306 Poznań (budynek przychodni AdMedica)

Japoński lifting twarzy
324
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-324,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Japoński lifting twarzy

Sorensensistem™

 

Japoński lifting twarzy to połączenie różnych metod refleksologii twarzy. Technika ta jest połączeniem medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych na twarzy związanych z meridianiami oraz japońskiej procedury stymulacji układu limfatycznego.

 

To holistyczny zabieg odmładzający, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces:

  • usuwania toksyn,
  • tonizuję i ujędrnia skórę,
  • minimalizuje cienkie linie,
  • spłyca zmarszczki głębokie,
  • pomaga eliminować przebarwienia i trądzik,
  • działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno – estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie
    zdrowotne na cały organizm człowieka.

 

Istotą Japońskiego liftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym.

  • pobudzając układ limfatyczny wspomagamy proces oczyszczania z toksyn z całego organizmu.

 

Liczba niezbędnych zabiegów i intensywność jest różna dla każdej osoby i zależy od jej stanu zdrowia fizycznego, stanu emocjonalnego, diety czy też przyjmowanych leków.